VIT ERU

Vit eru 10 sálarfrøðingar, sum hava lagt saman her í Sálarfrøðistovuni. Her sært tú, hvussu tú fært fatur á okkum, hvørjar royndir og hvønn serkunnleika, vit hava.

Kathrina L. Holm

kathrina@sal.fo
Tel: (+298) 31 03 35
Far: (+298) 219 667




Jegvan

Jegvan Zacharias Bæk

jegvan@olivant.fo
Tel: (+298) 31 03 35
Far: (+298) 21 82 86




Kari_Leivsson

Kári Leivsson

kari@sal.fo
Tel: (+298) 31 03 35
Far: (+298) 21 33 56





Sigrun Samuelsen

sigrun@sal.fo
Tel: (+298) 31 03 35
Far: (+298) 50 95 70





Rannvá Biskopstø

rannva@sal.fo
Tel: (+298) 31 03 35
Far: (+298) 21 29 88



Ásla Eirikstein Prior

prior@kallnet.fo
Tel: (+298) 31 03 35
Far: (+298) 53 23 36





Svanna Jákupsdóttir

svanna@sal.fo
Tel: (+298) 31 03 35
Far: (+298) 53 10 50





Annika Helgadóttir Davidsen

annika@sal.fo
Tel: (+298) 31 03 35
Far: (+298) 25 40 45





Marjun Tróndarson

marjun@sal.fo
Tel: (+298) 31 03 35
Far: (+298) 26 10 13



Anna Eikhólm

anna@sal.fo
Tel: (+298) 31 03 35
Far: (+298) 28 76 40